Vajza e Eminemit, Hailie Scott Mathers, tash është 21 vjeçare dhe është shndërruar në një femër atraktive.

Hailie, e cila u bë e njohur për publikun qëkur ishte fëmijë nga klipi i vitit 1999, “Mockingbird”, është fotografuar me një mashkull për të cilin besohet se është i dashuri i saj.2

Në profilet e saja në rrjetet sociale ndodhen shumë fotografi që e shfaqin atë tashmë të rritur.

Ajo tash është studente në Universitetin Shtetëror të Michiganit dhe duket se është plotësuar në jetë kur.3

Duke qenë se fansat e Eminemit janë të interesuar të dinë si duket tash vajza e tij, më poshtë jua sjellim disa fotografi të Hailiet.

4 5 6 7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here