Kjo është vajza seksi e çiftit KryeziuDyshja Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu tashmë nuk mirren me muzikëAta u bënë të njohur në vitet e 90-ta.

Produksioni filmik dhe muzikor ‘Labia’ që udhëhiqej nga Shkumbin Kryeziu ishte më i kërkuari për publikun kosovarë, sidomos gjatë periudhës së festave të fundvitit, kur dilnin në shitje CD e programit festiv të Vitit të Ri.

Sot çifti kanë hequr dorë nga muzika. Ata po jetojnë jetën e qetë larg famës me fëmijët e tyre, transmeton lajmi.net.

Mimoza dhe Shkumbini janë prindër të dy fëmijëve, Rozafës dhe Bojkenit.

Kjo është vajza seksi e çiftit Kryeziu

Më poshtë ju sjellim disa foto të vajzës e cila është rritur dhe duket mjaftë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here