Kjo është vajza e zjarrtë e Albërie Hadërgjonaj Kjo është bukuroshja e këngëtares Albërie Hadërgjonaj. Jo më kot nuk thuhet si e ëma ashtu dhe e bija.

Ajo kohë më parë kishte sjellë këngën “Kjo jetë smjaftoi” e cila është konsiderua si njëra ndër këngët më me emocion të asaj kohe, ndërsa mbahet mend edhe nga kënga “Kopje pa kuptim”, raporton Indeksonline.

Ndërsa që nga ajo kohë, bukuria e Angjelinës vetëm sa është shtuar. Nga fotot e fundit ajo është shfaqur më seksi se kurrë.

Kjo është vajza e zjarrtë e Albërie Hadërgjonaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here