Kjo është vajza e Shkumbin IstrefitShkumbin Istrefi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Facebook teksa shihet në krah të një vajze.

Me anë të kësaj fotoje, aktori dhe producenti i njohur kosovar ka prezantuar të bijën Mjellmën.

Kjo e fundit jeton në kryeqytetin e shtetit italian të Romës, ku edhe studion në “Universitetin Amerikan”, përkatësisht në degën “Film dhe media dixhitale”.

1

Kujtojmë se aktori luan rolin e Fekës në serialin kosovar “Kafeneja Jonë”.

2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here