Kjo është vajza bukuroshe e Shkumbin KryeziutKëngëtari Shkumbin Kryeziu, ka bërë publike një fotografi të vajzës së tij të cilën e quan ‘Princesha ime’.

Dhe vërtetë ajo duket si një princeshë, Rozafa Kryeziu, përveç e bukur është edhe shumë tërheqëse, transmeton GazetaBlic.comMë poshtë ju sjellim disa foto ku ajo duket shumë e bukur dhe seksi:

Kjo është vajza bukuroshe e Shkumbin Kryeziut

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here