Kjo është vajza bukuroshe e Majlinda Bregut! Që në daljet e saj të para në publik, vajza e Majlinda Bregut zuri vend në faqet e gazetave dhe portaleve si një bukuroshe, që ra në sy.

Dhe ja ku ajo shfaqet sërish në krah të së ëmës, në një foto të publikuar në instagramin e deputetes demokrate.

“Unë jam nënë. Fëmijët janë të parët”, shkruan Bregu në postimin e saj, ndërsa komentuesit vërejnë se vajza është rritur dhe tashmë është bërë si një shoqe për deputeten.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here