Kjo është surpriza që Pajtesa e ‘Çka ka shpija’ ia bëri djaloshit me Sindromin DowNë rrëfimin e kësaj jave në Elite Show të ftuar ishte drejtoresha e Down Syndrome Kosova dhe djali i saj 11 vjeç ku rrëfyen jetën dhe sfidat e tyre.

Por përtej kësaj dhe mesazheve pozitive që përçuan, djali me sindromën Down, i’u bë një surprizë.

Dëshira e tij më e madhe ishte të takohet me Fiona Gllavicën, aktoren e serialit ‘Çka ka shpija’ e cila erdhi në studio për ta takuar atë.

Momentet e bukura mes tyre mund ti shihni në videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here