Noizy është një nga reperët në vend që nuk e ka mbajtur sekret faktin që jeton në mes të luksit.

Madje shpesh herë ai ka publikuar dhe makinat e tij të markave më të shtrenjta. Së fundmi Noizy ka treguar makinëne tij më luksoze në botë, Rolls Royce të zi.9 10 11 12

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here