Kjo është shtëpia luksoze e Afërdita Dreshajt Shtëpia luksoze dhe pamjet nga deti në Majami, e projektuar me shumë finesë dhe më trendet bashkëkohore lë gojë hapur secilin që ka parë fotografitë.

Por cila është realisht arsyeja e zhvendosjes së Afërdita Dreshajt në jugun e nxehtë amerikan? I dashuri i saj çek Jakup Kindl dhe karriera e tij mund të jenë arsyeja. Kjo për faktin se disa javë më parë ai ka nënshkruar një kontratë me “Florida Panthers” ku u zhvendos nga “Detroit Red Wings” pas dy viteve përpjekje.

Vlera e këtij transferimi kap shifrën marramendëse prej mbi dy milion dollarësh, ku 15 % e të cilit do të paguhen nga “Detroit Red Wings”. Për të qenë sa më afër tij Afërdita tashmë ka shkuar në Majami. Duket se çifti pavarësisht raportimeve dhe bujës në verën e vitit që lamë pas po vazhdojnë në mënyrë të palëkundur të konsolidojnë një marrëdhënie të fortë. Fotot e shtëpisë luksoze i publikoi vetë Afërdita në rrjetet sociale.

Kjo është shtëpia luksoze e Afërdita Dreshajt

Kjo është shtëpia luksoze e Afërdita Dreshajt

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here