Kjo është shtëpia e Luana Vjollcës për festaAtmosfera festive ndihet edhe në shtëpinë e Luana Vjollcës.Prezantuesja ka publikuar një foto në Snapchat, ku tregon bredhin që ka vendosur në vigjilje të Krishtlindjeve.

Motrat Vjollca kanë zgjedhur një bredh të bardhë, ku dominojnë dekorime të ngjyrës kuqe dhe të florinjtë.

Në foto Luana shkruan “Shtëpi e ëmbla shtëpi”.

Kjo është shtëpia e Luana Vjollcës për festa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here