Cristiano Ronaldo është aktiv në rrjete sociale.

Cristiano Ronaldo padyshim se është emër shumë i dashur dhe ndiqet nga një numër tejet i madh i njerëzve në Instagram.

Vetë ai përcjell  445 prej tyre dhe në këtë rreth futet këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

Rita është një prej emrave e cila ka arritur të ketë famë ndërkombëtare duke mos e harruar asnjëherë vendin prej nga vjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here