Kjo është nusja që Mërgim Mavraj uron ta keni Për dallim nga futbollistët tjerë, të cilët zgjedhin plazhet e nxehta, Mërgim Mavraj ka zgjedhur që pushimet dimërore t’i kalojë në Mekë.

Pas publikimit të disa fotografive në rrjetet sociale nga vendi i shenjtë, mbrojtësi ka publikuar një fotografi interesante dhe njëherësh ka bërë një urim.

Në fotografi shfaqet një grua, e cila mban mbi kokë një bidon me ujë.“Çdo beqari ia uroj një nuse kështu”, shkruan futbollisti në postimin e tij. /Telegrafi/

Kjo është nusja që Mërgim Mavraj uron ta keni

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here