9Kur Blero depërtoj në muzikë, ishte në lidhje me Noren, që gjithashtu jetonte në Suedi dhe me të cilen këngëtari më pas u fejua

Asaj kohe Blero thoshte se Noren nuk do ta ndërronte as me Beyonce Knowls.

Ata dukeshin tejet të dashuruar, por fejesa e tyre u prish për siç u tha për motive xhelozie, shkruan “Kosovarja”.

Nora dukej bukur dhe kishte qëndrim prej modeleje. 78

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here