Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme për ndjekësit.

E në postimin e fundit Balaj ka prezantuar nënën për herë të parë e që e sfidon edhe të bijën me pamjen që ka.

“Mamaaaaa”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Megjithatë, duket se Rina bukurinë e ka trashëguar nga e ëma ku lirshëm mund të thuhet se është kopja më e bukur e saj.

Sa i përket projekteve muzikore, “Fly”, është kënga e fundit që ka lansuar në duet me Fuegon.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here