Kjo është nëna e Encës Këngëtarja e njohur Enca Haxhia i ka njoftuar ndjekësit e saj me nënën.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një foto me më të shtrenjtën të cilës shihet se ajo i përngjan, shkruan lajmi.

Kujtojmë se Enca mbetet njëra ndër këngëtaret më të komentuara për zhveshjen e tepërt dhe ekspozimin e gjoksit të saj ‘gjigant’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here