Kjo është motra bukuroshe e Bes KallakutBes Kallaku është një ndër humoristët më të njohur për publikun shqiptar, dhe për sa i përket familjes së tij, Besi shpesh herë na ka prezantuar me gjyshen e tij por jo me anëtarët e tjerë.

Por si duket Besi nuk i vetmi anëtar i familjes, i njohur për median, pasi ai ka një motër, dhe ajo është moderator në një televizion shqiptar.

Motra e humoristit të njohur është gazetare në një televizion shqiptar, Radio Televizioni Scan, dhe ermi saj është Ana Kallaku. Edhe pse nuk është në profilin e Besit apo aq e famshme sa i vëllai, Ana e ka nisur mirë rrugën drejt suksesit dhe hiret nuk i mungojnë.

Ana, apo biondja simpatike, është e martuar dhe nënë e një vogëlusheje që padyshim e kemi parë disa herë në krahët e Xhensilës dhe Besit. Me profilin që ka Ana dhe njohjet nuk i mungojnë nuk është çudi që shumë shpejt ta shohim duke sfiduar moderatoret e njohura në vend.

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here