Lorinda, është mbesa e aktores Diellza Kolgeci.Ajo ka një bukuri të jashtëzakonshme, ku së fundmi ishte protagoniste e videoklipit më të ri të këngëtarit të njohur, Asim Gashi.

Bukuroshja tani është 18 vjeçe, ku para disa ditësh përfundoi maturën.

Se çfarë thotë Diellza për të, dhe kë humbi ajo para disa muajsh e mësoni duke klikuar në videoklipin e mëposhtëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here