Kjo është  mamaja e motrave VjollcaLuana dhe Marina Vjollca, kanë arritur kulminacionin e vëmendjes së medieve rozë dhe fansave të tyre. Dhe pa dyshim kjo që është falë punës dhe pamjes së mrekullueshme të tyre.

E nëse shumë herë keni pyetur veten se prej nga këto dy bukuroshe?. Besojë që përgjigjen do ta gjeni pikërisht tek fotoja të cilën Luana, ka nxjerrë në rrjete sociale.

Aty ka prezantuar nënë e saj e cila është me të vërtetë një zonjë shumë e bukur andaj lehtë mund ta kuptoni nga ç’brumë janë gatuar bukuroshet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here