Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale.

Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram.

Krahas profesionit krahas profesionit të saj ajo vazhdon edhe karrierën si modele, ku nuk mungojnë fotot me të brendshme që duket se janë të preferuarat e saj.

Shpesh brunia joshëse poston foto të nxehta tek të cilat merr shumë komplimente.

Me sa duket kohët e fundit po eksperimenton me ngjyrën e zezë, ku shfaqet e veshur me një fund të ngushtë elastik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here