Kjo është gruaja e Vedat Ademit Këngëtari Vedat Ademi ka kohë që është martuar dhe gëzon një jetë të lumtur familjare.

Çifti kanë një djalë dhe kanë mohuar se janë në pritje të fëmijës së dytë, shkruan lajmi.net

Përveç angazhimeve që ka në karrierën e tij artistike, Vedati një kohë të madhe ia kushton edhe familjes së tij.

Ai në rrjetet sociale shpesh poston foto duke prezantuar kështu gruan dhe djalin.

Kjo është gruaja e Vedat Ademit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here