Kjo është gruaja e Ermal FejzullahutKëngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, ka vite që është martuar. Është bashkëshortja e tij, Ariana, ajo që jo rrallë herë në llogarinë e saj sociale në Instagram, na sjell foto të ndryshme familjare, shkruan Indeksonline.

Ermali dhe Ariana, kanë një familje të lumtur. Ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzve dhe një djali

arjana1

 

arjana2

 

Kjo është gruaja e Ermal Fejzullahut

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here