Kjo është gruaja dhe vajza e Kikës së Big Brother“Ju prezantoj me kete bukuroshe te vogel, quhet Vesa dhe eshte vajza e Kikes” Kreshnik Husaj i njohur ne publik si Kika ekstravagant i Big Brother 8, vazhdon te surprizoje.

Ai ka nje vit qe eshte bere baba (siç tregon edhe çertifikata e lindjes se vogelushes) dhe vetem tani ka dashur te tregoje publikisht per femijen qe ka sjelle ne jete prej lidhjes se perfunduar me partneren e tij Vlora.

Kika qe nuk mban asgje, kete event te jetes se tij ka ditur ta mbaje sekret me shume kujdes. Vesa per pak dite mbush nje vjeçe dhe ne kete foto pozon prane babi Kikes dhe motres se tij Shema. Me jete te gjate…”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here