Kjo është gjyshja më seksi e estradës Gjyshja më seksi e estradës Albërije Hadërgjonaj, shpesh herë ka qenë pjesë e medias për ndërhyrjet plastike.

Për të gjithë ata që ‘akuzojnë’ këngëtaren për ndërhyrje në trup dhe fytyrë ajo ka një përgjigje, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje të publikuar ajo shfaqet në bikini dhe tregon sekretin që ajo është në top formë.

“Ushqehuni mirë dhe palestër” është mesazhi i këngëtares për të gjithë ata që e ‘sulmojnë’ në këtë pjesë.

Ajo falenderon Zotin për linjat perfekte që gëzon

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here