Ajo quhet Elona Resyli dhe s’ka diskutim që është gjakovarja më e bukur, që bie në sy kudo ku shfaqet

Ajo është e martuar, punon dhe kudo ku shfaqet lë përshtypje për pamjen mbresëlënëse.

Elona Resyli më parë është marrë me modelizëm, por tani bënë punë zyrtare në Qeveri.

Ajo është rritur mes motrash mise e modele.2 3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here