Kohë më parë u raportua nga mediat rozë se Roberti dhe Nora janë ndarë.

 

Majde qarkullonin zëra se çifti edhe po jetojnë ndaras. Të gjitha këto spekulime kaluan me heshtje nga çifti, shkruan gazeta ‘’Kosova Sot Online’’

Tani çifti Nora dhe Robert kanë filluar të publikojnë më shpesh foto së bashku. Së fundmi Roberti ka shpërndarë një fotografi familjare me Noren dhe Renee-n.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here