Kjo është festa luksoze për ditëlindjen e vajzës së Nora IstrefitKëngëtarja e njohur Nora Istrefi ka festuar së bashku me familjarët e saj ditën e djeshme 2- vjetorin e vajzës së saj Renee.

Vogëlushja e saj bukuroshe e cila është një kopje në miniaturë e babait të saj Robertit, ka marrë dhurata të shumta nga prindërit e saj të famshëm.

Çifti i njohur i kanë organizuar të voglës së saj një festë mjaft luksoze të kuruar në detaj.

Kjo është festa luksoze për ditëlindjen e vajzës së Nora Istrefit

Vlen të kujtojmë se edhe kushëriri i Renees, djali i Tunës dhe Patrisit lindi po në të njejtin muaj. Edhe 100 bukuroshja Renee.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here