Kjo është femra me të cilën Ganiu e zëvendësoi Bleona QerretinBleona Qereti dhe ish bashkëshorti i saj Gani Bardha janë ndarë prej disa vitesh.

Këngëtarja shprehet me shumë dashuri për të gjithmonë duke e quajtur “dashuria e saj e madhe”.

Por mesa duket dashuria e saj e madhe ka krijuar një marrëdhënie të re me një vajzë tjetër.

Gani Bardhi është lidhur me një amerikane 40-vjeçare, emri i të cilës për momentin mbetet anonim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here