Kjo është familja e Xhihanit në jetën reale Seriali ‘Fate të kryqëzuara’ u ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve të telenovelave turke.Personazhet kryesore të këtij seriali janë Xhihani dhe Gylsereni, transmeton lajmi.net.

Në serial trajtohen zhvillime interesante ndërsa dyshja fillojnë të dashurohen në njëri tjetrin krejt spontanisht.

Emri i vërtetë i Xhihanit është Erkan Petekkaya, ndërsa familja e tij në jetën reale përbëhet nga bashkëshortja e cila quhet Didem dhe djalit Canos.

Kjo është familja e Xhihanit në jetën reale

Kjo është familja e Xhihanit në jetën reale

Kjo është familja e Xhihanit në jetën reale

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here