Kjo është e dashura e Seldit Këngëtari, Seldi Qalliu para disa muajve është ndarë nga e dashura e tij, Dafina Zeka e cila jeton dhe punon në Suedi.

Një vajzë e bukur dhe mjaft e suksesshme në profesionin e saj por që i iku nga duart këngëtarit, askush nuk e di arsyen e ndarjes së tyre.

Burime të afërta me këngëtarin kanë treguar për IndeksOnline së ai ka filluar një lidhje të re, ndërsa tani këtë e konfirmon edhe fotografia e vajzës, e ajo që i shuan edhe me shumë dilemat janë komentet nga miqtë ku tregojnë se ata përshtatën shumë.

Këngëtari sot feston edhe ditëlindjen ku vajza që pretendohet të jetë e dashura e tij Anisa nuk ka humbur këtë moment për ta uruar Seldin, ”Happy birthday to the most handsome man! ”, ishin fjalët e saj.
IndeksOnline është munduar të kontaktoje me këngëtarin por ishte e pamundur, heshtja shpesh herë thuhet të jetë pohim, por a është e tillë edhe në këtë rast mbetet të shihet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here