Reperi Noizy shpesh poston në rrjete sociale foto dhe momente nga qëndrimi me të afërmit e tij, kohët e fundit sidomos me mbesën e tij të vogël Prayla.

Por këtë herë ai ka bërë një postim dhe një deklaratë mjaft të ëmbël për gruan më të rëndësishme të jetës së tij, nënën. Ai ka postuar një foto bashkë me të dhe si dixhiturë ka shkruar: “Momenti Kur i them o Ma shif ca Ka fal Zoti,”-shkruan reperi në rrjete sociale. Sa i përket karrierës këtë vit Noizy ka patur një periudhë mjaft të ngjeshur mes koncerteve dhe klipeve.12

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here