Kjo është dashuria e jetës së Yllka GashitAktorja Yllka Gashi është shumë pak, për të mos thënë fare e pranishme në projekte artistike. Dikur ishte tejet e angazhuar, por jo për momentin.Megjithatë, Yllka është tejet e lumtur dhe këtë lumturi ja dhuron e bija e saj Nina, që tashmë është rritur.

Yllka e quan vajzën “dashuria e jetës”.

Dhe, Nina e tillë duket: e bukur, e ëmbël, tamam si dashuria.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here