Kylie Jenner, ka marrë një suprizë shumë të bukur për festën e Shën Valentinit.

I dashuri i saj, Travis Scott, i ka bërë një surprizë të madhe ku dukej një tunel i mbushur me trëndafila në formë zemre dhe e gjithë rruga me qirinj.

Vitin e kaluar në këtë datë, Kylie, ndau me fansat e saj pamje të gjithë shtëpisë të mbushur me trëndafila dhe qirinj. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/kjo-eshte-befasia-e-mrekullueshme-e-te-dashurit-per-kylie-j-626667/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here