Kjo është bashkëshortja seksi e Korab JetishitFamilja e këngëtarit Shkelzen Jetishi po rritet. Tanimë, djali i tij Korabi, gëzon një jetë të mirë familjare Bashkëshortja e këngëtarit poston shpeshherë foto familjare, në llogarinë e saj në Instagram.

Në këtë foto familjare, duken të jenë të lumtur së bashku me Korabin dhe dy fëmijët vajzën Noa dhe djalin Roi, transmeton Artistët Shqiptarë.

Por duket se shtatzënia nuk ka ndikuar fare në linjat trupore të Gentës e cila po vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer edhe pas lindjës së dy fëmijëve.

Korab

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here