2po2Reperi Besnik Canolli i njohur më nofkën 2Po2, ka qenë i ftuari i kësaj jave në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së tij.

Ndër të tjera reperi ka folur edhe për largimin e tij nga Kosova, duke treguar kështu edhe arsyen e shpërnguljes nga Kosova për në Francë.

Se përse është larguar, përgjigjen e kësaj pyetje e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here