Madison Beer është një prej femrave që shumë meshkuj e kanë lakmi.

Dhe është djali i ish-lojtarit të famshëm të futbollit, David Beckham, Brooklyn Beckham ai që ka arritur ta bëjë për vete.

Brooklyn Beckham 18 vjeçar është parë të dielën në rrugët e Los Angjelosit me Madison po ashtu vetëm 18 vjeç dhe të dy dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here