Kjo bukuroshe është gruaja e Shaip MujesDeri vonë ka qenë pjesë grupit parlamentar të PDK-së, por tash ai është deputet i pavarur i Kuvendit të Kosovës.

Bëhet fjalë për deputetin Shaip Muja i cili këto ditë ka prezentuar gruan e tij Anitën përmes një fotografie ku shihen në pushime në Greqi, shkruan Magazina.al

Shaipi dhe Anita ka kohë që janë të martuar dhe kanë dy djemë. Derisa prindërit vinë nga fusha e mjekësisë, djemtë e tyre merren me sport.

Kjo bukuroshe është gruaja e Shaip Mujes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here