Kim Kardashian, dy ditë më parë është paraqitur në një ndenjë me rastin e “Halloween” ,të mbajtur në Neë York dhe si zakonisht ajo ka bërë përshtypje me përzgjedhjen e veshjes për këtë natë.

Ajo kishte zgjedhur të vishej si një sirenë flokëverdhë duke na dhënë idenë se si duket ajo si një bionde.

Me sa duket, Kimit i ka pëlqyer shume vetja e saj si bjonde dhe ajo po mendon që vërtetë ti ngjyros flokët e saja nga e zeza në të verdha. Bukuroshja ka postuar disa fotografi duke pyetur se a do të ishte mirë që ajo të bëhej vërtetë bionde. Nuk e di se sa do jenë dakord fansat me këtë gjë pasi që, ka disa prej tyrë që nuk e kan pëlqyer atë si bionde./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here