Reperi Kanye West sot ka pasur një ditë të veçantë.Ai ka festuar 40 vjetorin e lindjes dhe për këtë ditë me rëndësi për të, ka marrë edhe një urim nga bashkëshortja e tij Kim K, shkruan lajmi.net

Kim në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me burrin e saj të kapur për dore dhe ka lënë një shkrim, një urim emocionues.

“Urime ditëlindjen zemër, të dua shumë! Ti më inspiron mua çdo ditë që të bëhet njeri më i mirë, jam me fat që të kam” ishin fjalët e Kim.

Happy Birthday babe I love you so much! You inspire me every day to be a better person! I'm so grateful for you ❤️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here