Kim KardashianKa një arsye të fortë që fustani i zi konsiderohet si një element kryesor i veshjes së femrave, dhe paraqitja e fundit e Kim Kardashian e vërteton këtë.

Shtatzënë shtatë-muajshe, 32 vjeçarja u shfaq elegante dhe e sofistikuar, derisa po dilte nga një klub, të dielën pas mesnatës.
Kim kishte festuar suksesin e të dashurit Kanye West, në finalen e sezonit të Saturday Night Live në Nju Jork.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here