Kim publikon një foto të djalit, ja sa ngjan i vogli me motrën e tijKim Kardashian ka publikuar edhe një fotografi të djalit të saj Saint West.

Rreth 2 javë më parë ylli televiziv kishte publikuar foton e parë të djali të saj me Kanye West, por se këtë herë i vogli shihet me sytë e hapur.

Mediat rozë kanë shkruar për ngjashmërinë mes North dhe Saint.

Kim publikon një foto të djalit, ja sa ngjan i vogli me motrën e tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here