Bukuroshja amerikane, Kim Kardashian, ka përgënjeshtruar pohimet se ajo është duke u bërë e varur nga tabletat.

Spekulimet e fundit kanë thënë se motra e saj, Khloe, ka filluar të shqetësohet për gjendjen shëndetësore të Kim, e cila, sipas thashethemeve, rregullisht përdor valium dhe barna tjera për të fjetur.

Megjithatë, zëdhënësi i yllit televiziv ka reaguar për të thënë se asgjë nuk ka të vërtetë nga këto spekulime.

“Kim herën e fundit ka përdorur barna kur është ndarë nga Reggie Bush”, ka deklaruar përfaqësuesi i Kim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here