Kim Kardishian në shumicën e paraqitjeve publike vlerësohet për një veshje mjaft ekstravagante dhe me stil.

Por ylli televiziv gjatë ditës së sotme kishte veshur një pallto që nuk i përshtatej, pasi për këtë veshje, Kim duhet të jetë e gjatë dhe e hollë- shkruan “ Daily Mail”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here