Kim Kardashin tregon trupin e zgjeruarKim Kardashian u paraqit me të bardha në InStyle Awards të hënën.

Ylli shtatëzënë tregoj rezultatet e tetë mujorit të shtatzanisë me një fustan Valentino, që tregonte linjat e saj perfekte derisa ecte në qilimin e zi elegant.

Flokët e saj të rregulluara si zakonisht me një bishtë mbrapa dhe fytyra e saj me make up tregonte bukurinë e saj.

Kim Kardashin tregon trupin e zgjeruar

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here