Të gjithë të cmendur pas Kim Kardashian. Vizita e saj në Melbourne, Kanada ka qenë një sukses i vërtetë.

31 vjecarja mbërriti atje ditën e djeshme për të hedhur në treg linjën e saj të re të cantave dhe është pritur nga fansa të shumtë.

Ajo ka qenë e shoqëruar nga motra e saj. Kloe. Pasioni i motrave Kardashian për aksesorët e një femre, si canta, këpucë etj është një gjë që vihet re, mjafton të shohësh veshjet e tyre.

Ajo deklaroi para të gjithëve, se është mundur të sjellë një lloj të ri cantash, të cilat të jenë praktike dhe moderne në të njejtën kohë. Por për admirueset e saj pak rëndësi ka se si janë, për to vlen më shumë që kanë një “pjesë” nga Kimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here