Kim Kardashiani ngre gjoksin me ngjiteseGjoksi i Kim Kardashianit gjithmonë duket perfekt nëpër foto dhe 35-vjeçarja zbuloi më në fund sekretin e saj të dekoltesë së mrekullueshme.

Kimi ndau me fansat një foto shumë private nga disa vite më parë, ku tregon se gjoksin e ngre me ngjitëse para se të veshë fustanet e saj të hapura.

“Duhet ta ndaja patjetër me ju sekretin e ngjitëseve!! Ky është sekreti im për të pasur dekolte perfekte nëpër foto. I ngjit nga sipër në mënyrë që të jenë super të ngritura. Duhet pak punë, por më besoni që ia vlen. Sigurohuni që të mos keni locione apo vajra kur i ngrini cicat me ngjitës. Dhe bëhuni të forta kur të vijë koha për t’i hequr”, shpjegon Kimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here