Kim Kardashian tregon sa peshonKim Kardashian është kaq krenare për veten e saj!

Ajo thuajse ka arritur synimin e vitit 2016, për t’u rikthyer në formën e mëparshme.

Në intervistat e dhëna disa muaj më parë, Kim nuk e ka fshehur se momenti kur ajo është ndjerë më krenare për veten dhe ka qenë në top formë, ishte viti 2010.

Në një video të publikuar në “Snapchat”, ajo ka treguar se tani peshon 59 kilogramë dhe se i nevojitet të humb edhe pesë kilogramë për të arritur në top formë.

Në intervistat e saj, ajo ka deklaruar se format e mrekullueshme trupore ajo i arrin falë angazhimeve të përditshme, duke filluar nga ushtrimet në mëngjesin e hershëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here