Kim Kardashian tregon sa i është rritur barkuNuk ka mbetur shumë kohë derisa të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Dhe Kim Kardashian është vazhdimisht duke treguar figurën e saj trupore në veshje të ngushta.

Ylli televiziv ka treguar barkun e saj të rritur në një veshje ngjyrë të kremtë gjatë një shëtitje në Beverly Hills të dielën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here