Kim Kardashian transparente dhe me bikiniKa disa ditë që mburret me trupin e saj dhe Kim Kardashian po vazhdon ta bëjë këtë gjë në Puna Mita të Meksikës, aty ku po kalon disa ditë pushimi.

35-vjeçarja u pa duke realizuar disa sete fotografike shumë të “nxehta”, në të cilat Kimi ekspozoi gjoksin me një bluzë të zezë komplet transparente .

Jo vetëm kaq, ajo u pa edhe me një bluzë të bardhë të grisur, të përshtatur si pjesa e sipërme e një bikini. Ndërsa për pjesën e poshtme kishte zgjedhur një palë tanga të zeza.

Kim Kardashian transparente dhe me bikini

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here