Përveç që është jashtëzakonisht e popullarizuar, duket se një ndër yjet më të njohura të reality show është edhe shumë e zënë me punë.

Kim Kardashian ka pozuar për Vogue Italia, dhe për shkat të parukës së shkurtër me të përngjante shumë në nënën e saj, Kris Jenner, tema e editorialit, qëllojani, ishte – Dita e Nënës!

Bukuroshen 31-vjeçare e ka shoqëruar i dashuri Kanye West, i cili e ka pritur me durim që të përfundon punën e dashura e tij, në mënyrë që të kënaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit. Përveç përqafimeve dhe shikimeve, çifti ka shkëmbyer edhe puthje.

Kim mahnitëse, përveç që është kënaqur nga vëmendja e Kanye, e gatshme është paraqitur me veshje shumë të ngushta. Së pari ishte e veshur me pantallona të nxehta, të cilat i theksonin vithet, dhe më pas veshi një fustan lëkure të shtrënguar që mezi i ka mbajtur gjinjtë e saj të bujshëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here