Kim Kardashian shtatzënë?Ëndrra e Kim Kardashian, për të pasur një fëmijë të dytë është bërë realitet. Kështu ka deklaruar një burim për HollywoodLife, se ylli i Reality Show -t dhe reperi amerikan do të bëhen prindër për herë të dytë, pas shumë përpjekjesh dhe tentativash.

Po i njëjti burim tha se ajo është në muajin e tretë të shtatzënisë.

Edhe pse është ende e pakonfirmuar nga Kim dhe Kanye, ky lajm është përhapur në të gjitha mediat botërore.
Sipas DailyMail, çifti nuk ka reaguar për këtë fakt për shkak se po përgatiten të shkojnë ne Paris, për të përkujtuar përvjetorin e dasmës së tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here